فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/۱/٢۸

فرماندار ازنا گفت: فعاليت دانشگاه پيام نور شهرستان ازنا با هشت رشته تحصيلي امروز دوشنبه به طور رسمي آغاز شد.

 به گزارش ایرنا :سيد "اسدالله محمدنيا اظهارداشت اين دانشگاه كه بر اساس مصوبات سفر پارسال رييس جمهور به لرستان در ازنا ايجاد شده در سال تحصيلي جديد در شش رشته اديان وعرفان اسلامي، فقه و مباني اسلامي، فلسفه و كلام، مهندسي مديريت آباداني روستاها، مهندسي علوم كشاورزي و مهندسي اقتصاد كشاورزي دانشجو مي‌پذيرد.

وي اظهار داشت: مبلغ ‪ ۱۰‬ميليارد ريال از اعتبارات نهاد رياست جمهوري به منظور راه‌اندازي دانشگاه پيام نور ازنا اختصاص يافته است.

 اين دانشگاه هم اكنون در يك مكان اهدايي داير است، اما بزودي كار ساخت ساختمان آن با اهدا زمين از طرف ساكنان شهرك المهدي ازنا آغاز خواهد شد.

فرماندار ازنا در ادامه گفت: مردم اين شهرخصوصا جوانان، از عنايات دولت خدمتگزار و همه مسوولان نهايت تشكر و قدرداني را دارند.حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :