فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/۱/٢۸

اجساد پنج راننده كاميون حامل گاز كه شنبه گذشته در حمله تروريستها در مسير بعقوبه به خانقين به قتل رسيده بودند، ظهر امروز پس از تشريفات قانوني از سوي مقامات استان دياله عراق، تحويل مقامات ايران شد.


به گزارش ايرنا ، در اين مراسم جمعي از فرماندهان و نيروهاي مرزباني ، مسوولان محلي ، جمعي از كاميون داران و خانواده‌هاي افراد كشته شده ، حضور داشتند.

بنابراين گزارش اسامي پنج تبعه ايراني كشته شده در عراق كه از اهالي استان گلستان بودند به اين شرح مي‌باشد، ‪ - ۱‬خسرو جهانگير ‪ - ۲‬عليرضا اسدي ‪ - ۳‬رضا كر ‪ - ۴‬رجب اشرفي و ‪ - ۵‬عبدالخليل درجي.

اين گزارش حاكيست ، مقامات عراقي هنگام تحويل اين اجساد ، ضمن محكوم كردن اين حادثه و تسليت به ايرانيان و خانواده‌هاي قربانيان ، عاملان اين جنايت هولناك را تروريست و ناامن ‌كنندگان كشور عراق خواندند.

تروريستها شنبه هفته جاري با اجراي كمين اين پنج تبعه ايراني را به همراه يك شهروند عراقي به قتل رسانده و روز يكشنبه اجساد آنان را در نزديكي جاده حد فاصل "مامويس " و "خانقين" در ‪ ۱۸۰‬كيلومتري شمال شرق بغداد رها كردند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :