فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/۱/۳٠

 

 پارسال يك هزار و ‪۶۶۶‬ فقره مجوز تاسيس در بخش صنعت اين استان صادر شد.

به گزارش ايرنا:اسماعيل موسوي كياسرپرست سازمان صنايع و معادن استان لرستان گفت: با صدور اين تعداد مجوز زمينه سرمايه‌گذاري ‪ ۴۲‬هزار و ‪۳۹۳‬ ميليارد و ‪ ۲۹۱‬ميليون ريال با اشتغالزايي تعداد ‪ ۳۷‬هزار و ‪ ۴۰۴‬نفر در استان فراهم شد.

وي گفت: همچنين در اين مدت پروانه بهره‌برداري ‪ ۲۳۵‬فقره طرح صنعتي با سرمايه‌گذاري ‪ ۸۷‬هزار و ‪ ۱۷۷‬ميليارد و ‪ ۲۹۰‬ميليون ريال و اشتغالزايي دو هزار و ‪ ۱۶۱‬نفر در لرستان صادر شد.

 پارسال دوره‌هاي آموزشي صنعتي مختلفي ويژه كاركنان و شاغلان صنعتي در لرستان برگزار شده است.

موسوي كيا،معرفي محققان و دانشجويان به واحدهاي صنعتي به تعداد ‪ ۱۴۰‬نفر و اشتغال دانش آموختگان را از ديگر فعاليتهاي اين سازمان در پارسال برشمرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :