فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/٢/٢

 ضمن آرزوی موفقيت برای  آقای محمدی  اميدواريم  جنابعالی هم مثل بقيه  استانداران قبلی جهت دوره کار آموزی به استان ما سفر نکرده باشید که بعد از چند سالی با تجربه کاری و سوابق مديرتی به جايگاه های بالا تر  ارتقا يابيد بلکه نيتت خير و خدمت به خلق خدا و عمران و آبادانی  استان ما باشد .

 آقای استاندار مردم لرستان بيش از هر چيز به دنبال عدالت هستند که  زمينه اشتغال جوانان در بين همه شهر ها به نحو احسن رعايت شود يعنی احداث مراکز صنعتی را فقط در چند شهر ازاستان نبينيم  مثلا يک شهر که نفوذ بيشتری در استان دارد بيشتر صنعت را در خود جای دهد و يک شهر درحد درصد کمتری  در خود جای داده باشد.

 مردم لرستان به دنبال اين هستند که پست های مديريتی در ادارات کل حداقل از هر شهری از استان چند نفری مديرکل بومی در استان باشندتا اين همه حق کشی و بی عدالتی در اين استان نبينيم.

  مردم لرستان به دنبال اين هستنند که ادارات کل استان ؛ مرکزی برای نيروهای بی تجربه نباشند بلکه ادارات و مراکز تصميم گيری در استان از پخته ترين نيروها ی بومی منطقه باشند که مشکلات مردم را به عينه بينند درک کنند و اين مردم اين همه در يچ وخم ادارات سرگردان نکنندو...

 اميدواريم با آمدن جنابعالی در خطه زرخيز لرستان بتوانيد خدمات شايسته ای به مردم خوب لرستان انجام دهيدتا نام نيک شما در خطه لرستان  برای هميشه جاودان بماند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :