فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/٤/۱۱

 

با راي اكثريت اعضاي شوراي اسلامي شهر دورود آقاي "منوچهر حاجيوند" به عنوان شهردار جديد اين شهر انتخاب شد.

 به گزارش ایرنا

رييس شوراي شهر دورود گفت: انتخابات تعيين شهردار جديد در دو مرحله و از بين ‪ ۲۲‬نفر نامزد برگزار شد كه در نهايت " منوچهر حاجيوند" با راي شش نفر از هفت عضو شوراي شهر به عنوان شهردار جديد دورود انتخاب شد.

"محسن غلامزاده آفزودبر اساس ضوابط قانوني، صورتجلسه انتخاب شهردار براي صدور حكم نهايي توسط استاندار، به استانداري لرستان ارسال شده است.

وي گفت: شوراي اسلامي شهر دورود با تمام توان با شهردار منتخب به منظور اجراي طرحها و پروژه‌هاي عمراني همكاري خواهد كرد.

غلامزاده در ادامه با عنوان اينكه شهردار منتخب در دوره قبل رييس شوراي شهر و در دوره فعلي هم عضو هستند، از "سيدعلي حسيني" سرپرست فعلي شهرداري دورود قدرداني كرد.

آرزوی موفقیت برای ایشان در کارهای عمرانی و سازندگی در شهر دورود دارم .‬

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :