فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/٤/٢۳

به گزارش ناجا: هفته گذشته براثر وقوع حوادث رانندگي در محورهاي ارتباطي اين استان، سه نفر كشته و ‪ ۱۵‬نفر مجروح شدند.

اين مركز اين تعداد تلفات بر اثر بروز دو حادثه رانندگي در محورهاي مواصلاتي شهرهاي اين استان رخ داد.

اين گزارش علت عمده بروز اين حوادث را رعايت نكردن‌سرعت مطمئنه، انحراف به چپ و عدم كنترل وسايط نقليه توسط رانندگان عنوان كرده است.ك/‪۱‬ همچنين به گزارش عقيدتي سياسي منطقه انتظامي بروجرد در هفته گذشته بر اثر وقوع يك سانحه رانندگي و دو مورد نشت گاز، سه نفر در اين شهرستان جان خود را از دست دادند.

اين گزارش حاكيست در سانحه رانندگي كه بين يك دستگاه خودرو پيكان با يك دستگاه موتورسيكلت در محور كمربندي بروجرد به وقوع پيوست راكب موتورسيكلت در دم فوت نمود.

بر پايه اين گزارش همچنين بر اثر نشت گاز در يك واحد مسكوني فردي به نام "الف . الف" ‪ ۳۴‬ساله در حمام دچار مسموميت شده و فوت كرد.

اين گزارش مي‌افزايد: هفت نفر از كاركنان كارخانه توليد كاغذ و مقوا در شهرك صنعتي بروجرد كه در حال تخليه خمير كارتن از داخل چاه به عمق سه متر بودند بر اثر توليد گاز دچار مسموميت شده كه يكي از اين افراد به نام "م . ك" ‪ ۱۶‬ساله فوت كرد.

  ‬

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :