فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/٦/٢۱

با اختصاص ‪ ۴۰‬ميليارد ريال از محل اعتبارات دانشگاه آزاد اسلامي عمليات احداث بزرگترين خوابگاه دانشجوي دخترانه منطقه پنج كشور در دانشگاه واحد بروجرد روز چهارشنبه آغاز شد.

مسوول روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بروجرد در گفت وگو با ايرنا گفت: اين خوابگاه در زميني به مساحت ‪ ۱۲‬هزار مترمربع و در مجتمع دانشگاهي امام خميني (ره) بروجرد احداث مي‌شود.

"علي زندي مهر" افزود: اين خوابگاه ظرفيت اسكان يك هزار و ‪ ۲۰۰‬دانشجوي دختر را دارد.

وي اظهارداشت: هم‌اكنون ‪ ۹‬خوابگاه دخترانه وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي در بروجرد وجود دارد كه ‪ ۸۵۰‬دانشجو در آن اسكان داده شده‌اند.

وي گفت: با بهره‌برداري ازاين خوابگاه بزرگ و مجهز، بخش عمده‌اي از مشكلات دانشجويان دختر در زمينه تامين سرپناه مناسب برطرف خواهد شد.

مسوول روابط عمومي دانشگاه آزاداسلامي بروجرد گفت:توسعه‌خوابگاه دانشجويي يكي از اولويت‌هاي اصلي اين واحد دانشگاهي است و در صورت امكان تلاش مي‌شود اين مهم براي دانشجويان پسر نيز فراهم شود.

دانشگاه آزاداسلامي واحد بروجرد با ‪ ۶۶‬هزار متر مربع وسعت داراي ‪ ۱۲‬هزار دانشجو در ‪ ۶۸‬رشته مختلف كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد است

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :