فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۱٠

گشايش مجددمحور شازند ازنا در پنج روزگذشته، موجب افزايش بار ترافيكي و تصادفات جاده‌اي در محور دورود ازنا شده‌است.

محور شازند ازنا حدود ‪ ۲۰‬روز پيش بر اساس اعلام مسوولان منطقه به دليل عدم نصب علايم هشداردهنده ، وجود نقاط حادثه ؤخودروهاي سبك و سنگين به سمت شمال و جنوب كشور در آن آغاز شد.

گشايش مجدداين محور، بدون اينكه ايرادات آن بر طرف شده‌باشد، موجب افزايش مجدد بار ترافيكي در محور دورود ازنا شده كه تنها در روز يكشنبه هفته جاري در دو فقره تصادف بين چندين دستگاه وسيله نقليه، دو نفر كشته و هشت تن نيز به شدت مجروح شدند. محور شازند ازنا به طول ‪ ۸۵‬كيلومتر است كه ‪ ۳۵‬كيلومتر آن در استان لرستان و مابقي در استان مركزي قرار دارد.

 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :