فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۱۱

بخشدار اشترينان: توجه به مناطق محروم موجب جلوگيري از مهاجرت مي‌شود

بخشدار اشترينان گفت: توجه به مناطق محروم موجب جلوگيري از مهاجرت افراد به شهرها و ساير مناطق مي‌شود.

" محمدعلي گودرزي " روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:
اين بخش يكي از نقاط محروم در استان لرستان است كه هر ساله شاهد مهاجرت جوانان آن به سوي شهرهاي بزرگ مي‌باشيم.

وي اظهار داشت: به رغم خوش آب و هوا بودن بخش اشترينان به دليل كمبود امكانات و عدم توسعه يافتگي آن، متاسفانه جمعيت اين شهر ثابت مانده و طي ‪ ۱۰‬سال اخير از مرز شش هزار نفر فراتر نرفته است.

وي ادامه داد: امسال به منظور توسعه اين بخش يك ميليارد و ‪ ۷۵۰‬ميليون ريال اعتبار از محل اعتبارات مناطق محروم به اين بخش اختصاص داده شده است.

وي خاطرنشان كرد: اين اعتبار در جهت احداث و آسفالت راه روستايي به طول سه كيلومتر، آبرساني و احداث مدرسه مي‌باشد.

وي تاكيد كرد: اين بخش با برخوردار بودن از ‪ ۴۰‬هزار نفر جمعيت از محروميتهاي فراواني رنج مي‌برد و اغلب جوانان آن براي ادامه تحصيل و يا اشتغال راهي شهرهاي ديگر مي‌شوند.

وي از مسوولان خواست تا زمينه رشد و شكوفايي استعدادهاي فراواني را كه در مناطق محروم وجود دارند با حمايت و توجه بيشتر فراهم كنند.

بخش اشترينان با برخوردار بودن از ‪ ۴۰‬روستا در شمال غربي بروجرد واقع شده است.


حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :