فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٧/۸/٢٠

غلامرضا آیت‌الله زاده" گفت: این تیم از داشتن کمترین امکانات رفاهی برخوردار نبوده و در حال حاضر نیز در خوابگاه کارخانه پارسیلون مستقر است.

 


وی با اشاره به اینکه این تیم امید زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد، اظهار داشت: با وجود استعدادهای فراوان و حمایت تماشاگران لرستانی از این تیم، اما عدم وجود اسپانسر موجب بروز مشکلاتی شده است.

آیت الله زاده گفت: در هفته جاری این تیم در خوابگاه پارسیلون از داشتن آب گرم نیز محروم بوده و مسوولان خوابگاه مشکل این افراد را رفع نکرده‌اند.

مدیرعامل تیم فوتبال کوثر لرستان به جایگاه این تیم درجدول رده بندی اشاره کرد و افزود: تیم کوثر در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :