فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۱۱

 يکی از سربازان تیپ ۲۴ بعث که به همراه تعدادی ازدوستان خود به آبشار بيشه پوران دورود جهت تفريح و سياحت رفته بود در رودخانه سزار غرق شد .

 آبشاربيشه پوران در کنار رود خانه  سزار قرار دارد که همه ساله هزاران نفراز هم وطنان به اين منطقه سياحتی مسافرت می نمايند .

    جادارد هم وطنان عزيزی که به اين مناطق عزيمت می نمايند بيشتر مواظب خطرات طبيعی اطراف خود باشند ُچرا که به علت رفت و آمد زياد گردشگران صخره های کناری اين آبشار حالت طبيعی خود را از دست داده اندو به راحتی برای بازديد کنندگان   حادثه به وجود می آيد. 

آبشار بيشه پوران در جنوب شهرستان دورودقرار دارد ويکی ازجاذبه های  گردشگری اين شهرستان محسوب می شود .

راه ارتباطی آبشار از طريق  شهرستان دورود با قطار مسافربری ميسر است .

 

 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :