فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۱۱


 به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ايران  : نماينده مردم اليگودرز در مجلس شوراي‌اسلامي گفت : در نظام جمهوري اسلامي مسوولان دستگاههاي اجرايي بايد با حفظ روحيه وحدت و برادري تمام افتخارات خود را در خدمت‌رساني بيشتر به مردم بدانند.

سيد"مرتضي موسوي" روز يكشنبه در ديدار برخي مردم و مسوولان اين شهرستان افزود : مسوولان بايد با پرهيز از هرگونه كم كاري زمينه رضايت مردم را از نظام اسلامي به نحو احسن برآورده نمايند.

وي با اشاره به طرحهاي نيمه تمام عمراني در اليگودرز گفت : خواست مردم اين منطقه از دولت اين است كه علاوه بر پرداخت آب بها ‪ ۲۵‬درصد آبي كه قرار است از طريق اجراي "طرح قمرود" به برخي شهرهاي استان مركزي و قم انتقال يابد بعنوان خسارت به كشاورزان اليگودرزي اختصاص دهند.

در اين آيين فرماندار اليگودرز گفت : لرستان به رغم داشتن استعدادهاي فراوان در زمينه‌هاي مختلف ، متاسفانه از نظر اقتصادي و اجتماعي از اكثر استانهاي كشور عقب مانده‌تر است.

"مرتضي وليپور" افزود : عمق محروميت در اليگودرز به حدي است كه تمام خدمات انجام شده را تحت تاثير قرار داده كه نياز است براي رفع مشكلات اين منطقه چاره انديشي اساسي شود.

وي ارائه راهكارهاي مناسب و انجام كارهاي كارشناسي توسط انديشمندان و صاحبنظران را تنها راه مقابله با اين مشكلات عنوان كرد

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :