فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٧/٩/٢٤

تیم لرستان با حضور ‪ ۲۱‬تیرانداز در دو رده آقایان و بانوان در این رقابت‌ها حضور می‌یابد.

کلیپ موبایل:kamnazir.persianblog.ir


هیات تیراندازی با کمان استان لرستان به لیگ برتر مسابقات تیراندازی با کمان کشور راه یافت.

رییس هیات تیراندازی با کمان لرستان به خبرنگار ایرنا گفت: تیم لرستان با حضور ‪ ۲۱‬تیرانداز در دو رده آقایان و بانوان در این رقابت‌ها حضور می‌یابد.

"مجید عباسپور" افزود: لیگ تیراندازی با کمان کشور با حضور ‪ ۱۴‬تیم به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: تیم تیراندازی با کمان لرستان در دو رشته ریکرو و کمپوند در دو رده آقایان و بانوان در لیگ برتر مسابقات تیراندازی با کمان کشور حاضر می‌شود.

وی گفت: نبود اسپانسر از مشکلات اصلی این تیم است و مسوولان هیات تیراندازی با کمان لرستان به دنبال جذب اسپانسر برای این تیم هستند.

عباسپور با اشاره به تلاش‌های تربیت بدنی لرستان برای حضوراین تیم در رقابتهای لیگ برتر کشور اظهار داشت: نبود سالن تمرین برای این تیم نیز مشکلاتی را به وجود آورده که برای رفع این مشکل با مسوولان تربیت بدنی و برخی ادارات رایزنی‌هایی انجام شده است.

وی افزود: این استان از استعدادهای خوبی در این رشته برخوردار است و حضور تیراندازان با کمان لرستانی در لیگ برتر می‌تواند در رشد و شکوفایی بیشتر این افراد و رشته تیراندازی با کمان لرستان موثر باشد

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :