فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱/٢٤

 

در حال حاضر 40 پرونده درخواست نشریه در لرستان در نوبت بررسی قرار دارد.

ایسنا: سید عارف علویمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با اعلام این خبر گفت: هم اکنون رایزنی با وزارت متبوع جهت صدور مجوز برای حداکثر این تعداد در حال انجام است.
وی خاطر نشان کرد: در سال 87 حدود 17 هفته نامه، دوهفته نامه، ماهنامه و فصلنامه در لرستان وجود داشت که در سال جدید با مجوز معاونت امور مطبوعاتی و تبلیغاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز انتشار چهار نشریه دیگر در لرستان را صادر شد.


این مقام مسئول یادآور شد: هفته نامه "نگین زاگرس"، به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی غلامرضا لونی، هفته نامه "شهاب آسمانی" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی سید شهاب پورهاشمیان، هفته نامه "لرستان ورزشی" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدرضا جایدری و ماهنامه "فرهنگ بانوان" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی لیلا بیگدلو از جمله این نشریات هستند.


علوی همچنین پیگیری جهت ایجاد روزنامه استانی، تلاش در جهت تأسیس خانه مطبوعات، ساماندهی توزیع و تقسیم عادلانه آگهی های دستگاه های دولتی، صدور کارت جهت خبرنگاران در استان و همچنین حضور موفق نشریات استان در جشنواره های مطبوعاتی استانی و کشوری را از دیگر اقدامات استان در حوزه مطبوعات عنوان کرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :