فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۱۱


نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از عدم ساخت و ساز در مناطق زلزه‌زده شهري خواستار توجه و همت بيشتر مسوولان به وضعيت حادثه ديدگان شد.

حسين پاپي، روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در حادثه زلزله فروردين ماه امسال منازل مسكوني متعددي در مناطق شهري تخريب شده كه بازسازي آنها ضروري است.

وي گفت: روند ساخت و ساز در مناطق روستايي با جديت دنبال مي‌شود و در برخي روستاها واحدهاي نوساز مسقف شده است.

وي يادآور شد: براساس بازديد و سركشي از مناطق زلزله زده اين شهرستان در برخي روستاهاي تخريب شده كم جمعيت، كار آوار برداري شروع شده است.

پاپي اظهارداشت: باتوجه به نزديكي فصول سرما ضروري است كه مشكل مسكن مناسب حادثه ديدگان در مناطق شهري نيز هرچه سريعتر برطرف شود.

نماينده مردم دورود و ازنا نبود وسايل سرمازا در گرماي طاقت فرساي تابستان جاري رااز مشكلات اساسي زلزله‌زدگان اين شهرستان برشمرد و گفت:
حادثه ديدگان از شدت گرما رنج مي‌برند.

وي افزود: به‌رغم وعده‌هاي مسوولان امر وسايل سرمازا براي حادثه ديدگان اسكان يافته در زير چادرهاي گرم تهيه نشده است.

وقوع زلزله شش ريشتري فروردين ماه امسال به حدود ‪ ۱۱‬هزار واحد مسكوني در سطح شهر دورود و روستاها و بخشهاي تابعه آن بين ‪ ۳۰‬تا ‪ ۱۰۰‬درصد خسارت وارد كرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :