فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۳/٢٧
یکی از منابع نزدیک به حزب بعث منحل شده‌ی عراق اعلام کرد که عزت الدوری معاون رییس شورای گارد انقلابی صدام، 10 ماه پیش مرده است.

به گزارش ایسنا،‌ یکی از فرماندهان سابق یک گروه مسلح نزدیک به حزب بعث منحل شده‌ی عراق اظهار داشت: عزت ابراهیم الدوری حدود 10 ماه پیش بر اثر بیماری مرده و در منطقه‌ی تلال حمرین واقع در استان دیالی دفن شده است.

این منبع تاکید کرد که طی سالهای گذشته پس از فروپاشی حکومت صدام، چهار بار عزت الدوری را در مناطق مختلف از جمله کرکوک و تکریت ملاقات کرده است.

به نوشته‌ی روزنامه‌ی الصباح الجدیده عراق، وی همچنین عنوان داشت که آخرین دیدارش با عزت الدوری حدود دو سال پیش در منطقه تلال حمرین بوده و در آن زمان وضعیت جسمی او بسیار بد بوده است.

این منبع نزدیک به حزب بعث تاکید کرد: عزت الدوری از سال 2004 به دلیل وخامت وضعیت جسمی قادر به پیمودن مسافت‌های طولانی نبوده است.

عزت الدوری از جمله مقامات حزب بعث است که از سوی نیروهای آمریکایی تحت پیگرد قرار دارد.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :