فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۳/٢٧
هر دم از این باغ بری می رسد؛
تصویر زیر توسط یکی از هموطنان ارسال شده است و نشان می دهد که چگونه رأی مردم به دکتر محسن رضایی، در شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران، گم شده یا به عبارتی به تدریج کم شده است! (حتما ببینید 
تصویر اول، مربوط به شبکه خبر در ساعت 09:47 مورخ 23 خرداد 88 می باشد؛ از بین 30 میلیون رأی شمارش شده، بر اساس اعلام رسمی وزارت کشور، محسن رضایی 633 هزار رأی دارد.
 
تصویر دوم، مربوط به شبکه خبر در ساعت 13:53 همان روز می باشد و درحالی که چهار ساعت گذشته و میزان آراء شمارش شده با سه و نیم میلیون افزایش به 34 میلیون رسیده است، رأی محسن رضایی نه تنها افزایش نیافته بلکه به 587 هزار کاهش یافته است!! 
منبع: اختصاصی (با تشکر از یکی از هموطنان)
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :