فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٤/٢

 حضرت آیت الله "ناصر مکارم شیرازی" از مراجع عظام تقلید تاکید کرد: همه برای ساختن ایران اسلامی و آباد در سایه نظام جمهوری اسلامی به هم دست اخوت دهند.

ایرنا به گزارش دفتر آیت الله مکارم شیرازی، وی در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای نگهبان افزود: اگر راهکارهایی که برای پایان دادن به بحران کنونی ارایه شد دنبال شود بزودی به نتیجه مطلوب می رسد و نسیم عطرآگین وحدت وزیدن خواهد گرفت و آرامش به خواست خدا بازمی گردد.

وی افزود: همه نخبگان و اقشار مختلف برای ساختن ایرانی آباد و آزادی درسایه نظام جمهوری اسلامی دست اخوت به هم خواهند داد.

گفتنی است آیت الله مکارم شیرازی روزگذشته نشستی با جمعی از اعضای شورای نگهبان برای پایان دادن به مسایل پیش آمده پس از انتخابات داشت.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :