فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٤/٧
 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد گفت: یک نوجوان 16ساله بروجردی به دلیل عدم آشنایی با فن شنا امروز شنبه در دریاچه فدک این شهر غرق شد.
منصور میرطاووسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نوجوان به نام "حسن ولیپوری" به دلیل عدم توانایی در شنا کردن دچار حادثه شده و جان خود را از دست داد.
وی اظهار داشت: نیروهای آتش نشانی و نیروی انتظامی بلافاصله به محل اعزام شده و پس از یک ساعت جستجو پیکر بی جان این نوجوان را در دریاچه سوم باغ فدک یافتند.
وی اضافه کرد: تابلوهای هشدار دهنده در زمینه عدم شنا در این دریاچه توسط سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری نصب شده اما این نوجوان بدون توجه به تابلوها و اخطارها اقدام به شنا کرده است.
وی تاکید کرد: با توجه به فصل گرما و رفتن خانواده ها به طبیعت باید آگاهی لازم را به فرزندان در زمینه های مختلف مانند شنا نکردن در رودخانه ها و آتش نزدن درختان ارایه دهند
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :