فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٤/٢٥
 
 
سه جودوکار لرستانی و مربی فنی این رشته در سانحه سقوط هواپیمایی توپولوف در استان قزوین جان باختند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تربیت بدنی استان لرستان در حادثه سقوط هواپیما، متاسفانه علی امیری، عیسی باقرپور، مصیب عزیزالهی و ایمان زینی وند از ورزشکاران جودوی استان کشته شدند.
قرار بود اعضای تیم ملی جودو نوجوانان ایران از تهران عازم ایروان ارمنستان شوند تا در تورنمنت جودو و اردوی مشترک ایروان شرکت کنند.
این تیم خود را برای جام جهانی مجارستان آماده می کرد.
هواپیمای شرکت هواپیمایی کاسپین که از تهران عازم ایروان بود ساعت 33/11 روز چهارشنبه دقایقی بعد از پرواز در زمین های کشاورزی حوالی روستای جنت آباد شهرستان قزوین سقوط کرد و تمامی مسافران و کادر پروازی این هواپیما کشته شدند وبلاگ فردای لرستان به خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت عرض می نماید.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :