فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٥/۳
 به گفته دستیار ارشد رئیس جمهور، مشائی شخصا از معاون اولی رئیس جمهوری کناره گرفت.

به گزارش فارس، سید مجتبی ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهور در حاشیه اختتامیه مسابقات بین المللی قرآن که دقایقی پیش به کار خود پایان داد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص حکم مقام معظم رهبری در خصوص برکناری اسفندیار رحیم مشائی و زمان استعفای وی از سمت معاون اولی رئیس جمهور گفت: آقای مشائی اعلام کرد با این حکمی که اعلام شد بنده خود را از این به بعد معاون اول رئیس جمهور نمی‌دانم و در هر جای دیگر که لازم باشد در خدمت انقلاب و ایران خواهم بود.

وی در پاسخ به سوال دیگر فارس در خصوص جانشین وی و پاسخ احمدی نژاد به نامه مقام معظم رهبری گفت: بنده اطلاعی در این دو مورد ندارم.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :