فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٥/۱٧
بر اساس اعلام وزیر بهداشت ، تعداد مبتلایان به ویروس آنفلوانزای نوع A در کشورمان تا روز گذشته به 144 نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر کامران باقری لنکرانی گفت: با وجود ابتلای 144 نفر به بیماری آنفلوآنزای خوکی نوع A در ایران هنوز مرگ و میر ناشی از این بیماری در کشور مشاهده نشده است .

به گفته وزیر بهداشت، بیشتر مبتلایان به آنفلوآنزای خوکی مسافرانی هستند که از خارج از کشور آمده اند.

آخرین آمار از ابتلا به این ویروس در جهان حاکی از آن است که در آمریکا تاکنون بیش از 5500 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که 350 نفر از آنان جان باخته اند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در اروپا هم اعلام کرد؛ فقط در 24 ساعت گذشته بیش از یک هزار و 420 مورد جدید آلودگی به ویروس آنفلوانزای نوع A در کشورهای اروپایی گزارش شده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :