فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٥/۱٧

خبرگزاری فارس: دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان کودتای مخملی ساعت 9 صبح امروز در شعبه 15دادگاه انقلاب اسلامی تهران آغاز شد.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، صبح امروز شنبه دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان حوادث اخیر دقایقی پیش با حضور گروهی از این متهمان با حضور وکلای آنان در شعبه 15 دادگاه عمومی و انقلاب استان تهران به ریاست قاضی صلواتی آغاز شد.
این جلسه به صورت علنی و با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار می‌شود. در این دادگاه علی تاجرنیا،‌ احمد زیدآبادی،‌ شهاب‌الدین طباطبائی ، هدایت آقایی ، جواد امام به همراه تعدادی از عناصر گروهک های تروریستی و متهمان اغتشاشات خیابانی اخیر حضور دارند.
این گزارش می افزاید: در میان متهمان یک خانم فرانسوی به نام ریس با اتهام جمع آوری اطلاعات و تحریک آشوب طلبان و خانم دوک افشار کارمند محلی سفارت فرانسه دیده می شوند. 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :