فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٥/٢٥
رئیس جمهور با اعلام اسامی 6 وزیر پیشنهادی خود برای کابینه دهم از حضور سه زن در کابینه و ابقای محرابیان و حسینی در وزارتخانه های صنایع و اقتصاد خبر داد و وزیر پیشنهادی خود برای وزارت اطلاعات را مصلحی معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر احمدی نژاد که به طور زنده از بخش خبری ساعت 14 از شبکه یک سیما با مردم سخن می گفت از قطعیت انتخابش برای وزارتخانه های صنایع و معادن، اقتصاد و دارایی، رفاه و تامین اجتماعی، بهداشت، اطلاعات و تعاون خبر داد.

بر همین اساس، علی اکبر محرابیان وزیر صنایع، سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصادی، فاطمه آجرلو رفاه و تامین اجتماعی، دکتر  مرضیه وحید دستجردی بهداشت، حجت الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات و محمد عباسی وزیر تعاون به عنوان وزرای پیشنهادی  رئیس جمهور به مجلس معرفی خواهند شد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :