فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/٢۱

رتبه اول مرگ و مير در تصادفات جاده‌اي متعلق به لرستان است

خبرگزاري فارس: مدير كل پزشكي قانوني لرستان با بيان اينكه در 3 ماهه نخست امسال 150 نفر در جاده‌هاي اين استان بر اثر تصادفات رانندگي جان باخته‌اند، گفت:رتبه اول مرگ و مير در تصادفات جاده‌اي متعلق به لرستان است.

حسين مختاري در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد افزود: بيش‌تر متوفيان حوادث رانندگي در اين استان، افراد جوان و فعال‌اند.
وي اضافه كرد: تصادفات رانندگي در اين استان به دغدغه‌‌اي جدي تبديل شده؛ به طوري كه از هر دو تخت بيمارستان، يك تخت همواره در اختيار مصدومان حوادث رانندگي قرار دارد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :