فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۳۱

نماينده مردم سلسله و دلفان در مجلس شوراي اسلامي درجريان بازديد معاون وزير نيرو از پروژه انتقال آب كاكارضا به خرم آباد گفت : ما مانع پيشرفت كشورمان نمي شويم اما راضي نيستيم با انتقال آب اليگودرز به قم در حق مردم لرستان اجحاف شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم آباد، محمود رضا حسنوند در اعتراض به انتقال آب قمرود اليگودرز به قم افزود : ما راضي نيستيم 16 هزار هكتار از اراضي شهرستان اليگودرز درمجاورت اين پروژه ديم بماند.
وي با بيان اينكه از 150 ميليارد متر مكعب آب در سطح كشور 5/13 ميليارد متر مكعب يعني 8/12 دهم درصد آن در لرستان قرار گرفته است، تصريح كرد: اما با وجود اين نعمت خدادادي جايگاه لرستان كجاست و از اين مقدار آب چه نفعي به لرستان مي‌رسد؟
نماينده مردم خرم آباد در مجلس شوراي اسلامي نيز كه معاون وزير نيرو در امور آب را همراهي مي كرد در اعتراض به عدم توزيع عادلانه اعتبارات آب گفت : تابحال حق مردم لرستان از اعتبارات امور آب منطقه اي غرب كشور ضايع شده است.
فتح الله حسنوند افزود : بايد امور آب غرب كشور به صورت دقيق حسابرسي شود تا روشن شود كه اعتبارات لرستان را داه اند يا خير.
وي اظهارداشت : طبق پيگيريهاي كه انجام داده‌ايم تا به حال يك استخر شنا در كرمانشاه از بودجه لرستان ساخته شده است كه اين خود نشان مي دهد اعتبارات لرستان به هدر رفته است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :