فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۳۱

دو شرور كه با ربودن دو دختر دانشجو آنها را مورد تعرض قرار داده بودند در ملاء عام اعدام شدند.

به گزارش فارس، در آخرين روزهاي سال گذشته ماموران شهرستان بروجرد در جريان ربوده شدن دو دختر دانشجو كه براي تفريح به حاشيه شهر رفته بودند قرار گرفتنند.
ماموران پس از اطلاع در محل اردوي دانشجويان در خارج از شهر حاضر شده و تحقيقات خود را آغاز كردند .
دو دختر دانشجو كه آدم‌ربايان پس از تعرض آنها را رها كرده‌بودند در تحقيقات به ماموران گفتند: ساعتي قبل براي گردش از محل اردو فاصله گرفتيم درآنجا دو مرد جوان با تهديد چاقو ما را به محل خلوتي كشاندند.
دو مردجوان ما را به شدت كتك زدند و تهديد مي‌كردند كه اگر سر و صدا كنيم ما را خواهند كشت.
آنها سپس با تهديد ما را مورد تجاوز قرار دادند.
با طرح اين شكايت ماموران بلافاصله طرح مهار را در منطقه اجرا كرده و با كمك دو دختر دانشجو متجاوزان را دستگير كردند.
دو مرد جوان در ابتدا منكر اتهام خود شدند اما در ادامه به ربودن و تجاوز به دو دختر دانشجو اعتراف كردند.
يكي از دو مجرم در بازجويي‌هاي اعتراف كرد: با ديدن دختر دانشجو تصميم به آزار جنسي آنها گرفتيم . به همين خاطر در يك فرصت مناسب آنها را محاصره كرديم . دو دختر جوان خيلي ترسيده بودند . تهديدشان كرديم و آنها را به محل خلوتي برديم.
دو دختر دانشجو در برابر خواسته شيطاني ما مقاومت كردند به همين دليل مجبور شديم آنها را كتك بزنيم. سپس با تهديد نقشه‌ خود را اجرا كرديم.
با اعتراف دو شرور بازپرس پرونده براي آنها به اتهام تجاوز به عنف قرار مجرميت صادر و دادستان تقاضاي مجازات اعدام براي آنها كرد.
با توجه به جريحه‌دار شدن احساسات عمومي در رابطه با اين پرونده در بروجرد، رسيدگي فوق‌العاده به پرونده در دستور كار قضات دادگاه كيفري استان قرار گرفت .
قضات دادگاه پس از محاكمه دو شرور با توجه به اقرار آنها به عمل ارتكابي و شواهد موجود در پرونده ، دو مرد جوان را به اعدام محكوم كردند.

سرانجام دركمتر از پنج ماه از زمان حادثه با تاييد حكم اعدام از سوي ديوان عالي كشور، دو مرد تجاوزگر در ميدان سيمرغ شهرستان بروجرد اعدام شدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :