فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٦/۱
 توزیع شلوارهای چینی موهن در بازار، باعث ورود دستگاه قضایی به این موضوع شد، به گونه‌ای که سرپرست دادسرای فرودگاه تهران، در نامه‌ای به مدیر کل گمرک فرودگاه امام (ره) و مهرآباد، دستور داد این کالاها را ترخیص نکنند.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، قاضی احمد اسدیان، سرپرست دادسرای فرودگاه، در دستور قضایی خطاب به مدیرکل گمرک فرودگاه‌های امام و مهرآباد اعلام کرد تا از ترخیص این کالاها جلوگیری شود.

بنا بر این گزارش، در این دستور قضایی آمده است: حسب اطلاع، مدتی است در بازار تهران، انواع پوشاک با مارک و نشان‌های شرع مقدس اسلام به صورت موهن که اغلب از کشورهای شرق آسیا وارد شده، عرضه می‌شود؛ بنابراین، با عنایت به حاکمیت مقررات شرع در کلیه قوانین و مقررات کشور، لازم است از ترخیص این کالاها جلوگیری شود.

سرپرست دادسرای فرودگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ما، صدور این دستور را در راستای پیشگیری از وقوع جرم دانسته و گفت: یکی از راه‌های ورود پوشاک و پارچه، مرزهای هوایی است؛ بنابراین، برای پیشگیری از ورود پوشاک غیر مجاز و موهن، این دستور به گمرک داده شده است.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :