فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٦/٢

به گزارش شیعه آنلاین، در همین راستا پایگاه خبری "الجوار" پس از اعلام این خبر نوشت: در این برنامه تلویزیونی، که خشم شدید شیعیان را بر می‌انگیزد، در اقدامی وقیحانه نام یک گوسفند را هم نام امام اول شیعیان قرار داده‌ بودند.

بدون شک اینگونه اهانت ما را به یاد توهین وقیحانه‌ای که دو سال پیش در کشور دانمارک به پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) رخ داد و خشم شدید و اعتراض مسلمانان جهان را برانگیخت، می‌اندازد.

 

از همین رو بر مسئولان و دست اندرکاران شبکه الجزیره قطر و شبکه تلویزیونی "البراعم" واجب است که این مسأله را به سرعت مورد بررسی قرار داده و از تمام پیروان اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) عذرخواهی کنند و تدابیر لازم برای پیشگیری از وقوع مجدد چنین اشتباهاتی را اتخاذ کنند، زیرا بدون شک چنین برنامه‌هایی که باعث ایجاد فتنه میان شیعه و سنی می‌گیردد، فقط دل دشمنان اسلام را شاد خواهد کرد.

 

مسئولان و دست اندرکاران شبکه الجزیره قطر و شبکه تلویزیونی "البراعم" همچنین باید بدانند که اگر چنین خبری به گوش مراجع تقلید شیعیان و پیروان اهل بیت(ع) برسد، بدون شک در برابر آن ساکت نخواهند ماند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :