فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٦/٤عبدالحمید ریگی، یک عضو جندالله، در یک کنفرانس خبری که مقامات امنیتی روز سه شنبه در زاهدان ترتیب داده بودند، اظهار داشت گروه پول، تجهیزات و تمام دستوراتش را از دولت آمریکا دریافت می کرد. ریگی، علی رغم حکم مرگ، در جریان کنفرانس با لباس غیر نظامی ظاهر شده بود و تدابیرامنیتی سخت نبود. مقامات همچنین ویدیوهایی از اعدام هایی را که گفته شد اعضای جندالله انجام داده اند به خبرنگاران نشان دادند.

ریگی برادر عبدالمالک ریگی، رهبر جندالله است. این گروه مسئولیت بمب گذاری در یک مسجد شیعه در ماه می را که بیش از ۲۰ کشته برجا گذاشت بر عهده گرفت. ریگی گفت جند الله با القاعده ارتباط هایی داشت، اما در سال ۲۰۰۴ از آنها گسست.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :