فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٦/٧

1_8804050075_L60076  لرنا:نماینده مردم دورود و ازنا: هیات مدیره راه آهن کشور به اتفاق آرا تصویب کردند که اداره کل راه آهن لرستان پس از گذشت 70 سال از زمان تاسیس آن، از اندیمشک به استان لرستان منتقل شود. هفته آینده مدیرکل راه آهن سه روز در این اداره کل در شهرستان دورود مستقر و پاسخگوی مشکلات مردم خواهد شد و سه روز دیگر در همان ساختمان پیشین در اندیمشک مستقر خواهد شد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اداره کل راه آهن لرستان پس از گذشت 70 سال از زمان تاسیس آن، در شهرستان دورود مستقر می شود.
دکتر عزت الله دهقان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تاکید دولت دکتر احمدی نژاد و پیگیری نماینده مردم در مجلس، هفته گذشته هیات مدیره راه آهن کشور به اتفاق آرا تصویب کردند که اداره کل راه آهن لرستان از اندیشمک خوزستان به شهر دورود منتقل شود.
وی گفت: از هفته آینده مدیرکل راه آهن سه روز در این اداره کل در شهرستان دورود مستقر و پاسخگوی مشکلات مردم خواهد شد و سه روز دیگر در همان ساختمان پیشین در اندیمشک خوزستان پیگیری مراجعات مردم در اندیمشک را می کند.
وی گفت: تا زمانی که زیرساخت های لازم برای اداره کل راه آهن دورود آماده شود، این وضعیت ادامه دارد.
دکتر دهقان افزود: تمام تلاش خود را برای ایجاد زیرساخت ها و تامین امکانات موردنیاز این اداره کل در شهرستان دورود به کار گرفته ایم.
هم اکنون 13 ایستگاه راه آهن در لرستان قرار دارد اما اداره کل راه آهن لرستان از ابتدای احداث راه آهن در استان خوزستان مستقر شده است.
این انتقال با استقبال بی شائبه مردم لرستان مواجه شده و برخی از آنان در گفت و گو با ایرنا ضمن تشکر از دولت و هیات مدیره راه آهن خواستار تسریع در استقرار قطعی اداره کل راه آهن در لرستان شدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :