فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٦/٩
مدیر عامل باشگاه کوثر لرستان:

خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه کوثر لرستان از خارج شدن تیم کوثر لرستان به تهران خبر داد.


غلامرضا آیت‌الله‌زاده امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد با بیان اینکه به دلیل عدم حمایت مالی، تیم کوثر ازلرستان خارج شده است، اظهار داشت: تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم کوثر در لرستان باقی بماند اما این امر ظاهرا امکان‌پذیر نیست.
وی افزود: مشکلات فعلی تیم کوثر زیاد بوده و آنها را چند‌ بار به گوش مسئولان رساندیم اما تا الان هیچ گونه حمایت و یا حتی تماس تلفنی با من صورت نگرفته است.
آیت‌الله‌زاده اظهار داشت: من شرمنده مردم شریف لرستان هستم اما مجبورم برای حفظ تیم و رفع مشکلات آن، کوثر را از لرستان خارج کنم هر چند میل باطنی من این نیست.
مدیر عامل باشگاه کوثر گفت: قطعا اگر حمایتی می‌خواست صورت گیرد، طی این 10 روز انجام می‌شد اما این امر انجام نشد.
آیت‌الله‌زاده در ادامه تصریح کرد: ما دوست داشتیم کوثر در لرستان باقی بماند اما زمانی که حمایتی صورت نمی‌گیرد و مشکلات مالی وجود دارد، چگونه می‌توان تیم‌داری کرد.
وی اظهار داشت: تیم کوثر لرستان هم اکنون 450 میلیون تومان بدهی دارد و با این وضعیت نمی‌توانیم تیم را در لرستان نگهداری کنیم.
آیت‌الله‌زاده 10 روز پیش در جمع خبرنگاران لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: اگر تا 10 روز آینده حمایت مالی از تیم کوثر صورت گیرد، می‌مانیم؛ در غیر این صورت تیم را به استانی دیگر منتقل می‌کنیم.
مدیر عامل باشگاه کوثر لرستان در ادامه تصریح کرد: در این مدت 10 روز هیچ ‌گونه حمایت مالی از تیم کوثر لرستان صورت نگرفته و من مجبور بودم این تیم را از لرستان خارج کنم.
هم اکنون 450 میلیون تومان بدهی دارد و با این وضعیت نمی‌توانیم تیم را در لرستان نگهداری کنیم.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :