فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٢
 به گزارش  خبر گزاری فارس : مسوول راهسازي اداره كل راه و ترابري لرستان گفت: محور ترانزيتي خرم‌آباد پلدختر در منطقه "گاوزرده" امروز دوشنبه مسدود شد.

"ناصر گندمي" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود:اين محور در راستاي اصلاح و حذف نقاط حادثه خيز از ساعت ‪ ۱۲‬ظهرتا ‪ ۱۶‬عصر امروز به دليل انفجار و ريزش برداري مسدود شده است.

وي اظهار داشت: رانندگاني كه قصد تردد از اين محور را دارند بايد از محورهاي خرم‌آباد، "بابازيد" ، "زانوگه" به كوهدشت و بالعكس تردد كنند.

وي پيش‌بيني كرد: عمليات انفجار و ريزش برداري منطقه گاوزرده زودتر از چهار ساعت به پايان برسد و محور يادشده بازگشايي شود.

وي اضافه كرد: هم‌اكنون عمليات حذف نقاط حادثه خيز در پيچ‌هاي مله سرخه، گل گل، شوراب، چنار، بابازيد، قلا حاتم، پل دوم چالانچولان و تقاطع چالانچولان در لرستان در دست اجرا است.

در محور ترانزيتي تهران به خوزستان روزانه بيش از ‪ ۲۰‬هزار وسايط نقليه سبك و سنگين از استان لرستان عبور مي‌كنند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :