فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/۳

وزیر اطلاع رسانی سوریه تاكید كرد اگر نیروی زمینی رژیم صهیونیستی در خاك لبنان پیشروی كرده و به سوریه نزدیك شود، این كشور وارد جنگ خواهد شد. 
   به گزارش فارس، خبرگزاری رویتر در خبری فوری از مادرید به نقل از محسن بلال، وزیر اطلاع رسانی سوریه اعلام كرد در صورت پیشروی نیروی زمینی اسرائیل در لبنان و نزدیك شدن به مرز سوریه، این كشور وارد جنگ خواهد شد.وی در مصاحبه با روزنامه آ ب ث اسپانیا گفت: «اگر اسرائیل لبنان را اشغال كرده و نیروی زمینی آن به ما نزدیك شود، سوریه بیكار نخواهد نشست. ما به جنگ خواهیم پیوست.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :