فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٦/٢۱
 معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 2 هزار یتیم در لرستان حامی‌‌یابی شدند.

‌سید‌حمید علوی امروز اظهار داشت: از این تعداد هزار و 700 یتیم از طریق تهران و 300 یتیم از طریق خیران لرستان تحت حمایت قرار گرفتند.
وی افزود: تا کنون حدود 18هزار یتیم در استان لرستان شناسایی شده که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
حدود 4 هزار نفر از این افراد بالای 18 سال هستند اما به دلیل شرایط خاص تحت حمایت حامیان قرار گرفته‌اند.
علوی اظهار داشت: هر ساله با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و توجه مردم به امور خیر تعداد حامیان خیر نیز افزایش می‌یابد.
وی گفت: در شب‌های قدر شناسنامه ایتام در تمام مصلا‌ها، حسینیه و مراکز برگزاری مراسم احیا در دسترس مردم استان قرار می‌گیرد و چنانچه افراد تمایل داشته باشند، می‌توانند یک یا چند یتیم را تحت حمایت خود قرار دهند.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: حدود 60 درصد از خیران کمیته امداد امام (ره) لرستان غیر‌بوم و بسیاری از آنها ساکن تهران و یا مقیم خارج از کشور هستند.
علوی گفت: با توجه به فعالیت‌های انجام شده در دو سه سال اخیر، مشارکت‌های مردمی امداد لرستان رونق چشمگیری یافته و در بسیاری از مراسم خیریه که در تهران برگزار می‌شود، کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان نیز حضور دارد و کمک قابل توجهی به مددجویان استان صورت می‌گیرد.
وی تصریح کرد: ماه مبارک رمضان سال گذشته 900 یتیم در لرستان حامی‌یابی شدند.
علوی همچنین به برنامه تلویزیونی تمنا اشاره کرد و گفت: این برنامه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان توسط صدا و سیمای مرکز استان پخش شده که بازتاب بسیار مناسبی در میان مردم و خیران داشته است.
وی افزود: تاکنون بیش از 600 میلیون ریال کمک‌های نقدی و اقلام بسیار غیر‌نقدی توسط مردم دلسوز استان جمع‌آوری شده است.  منبع فارس

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :