فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٦/٢٢
 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد از بروز حریق در محزن سوخت شبکه بهداشت و درمان بروجرد خبر داد.
منصور میرطاووسی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مخزن که در محوطه اداره بهداشت و درمان بروجرد واقع شده دارای 20هزار لیتر ذخیره سوخت بود که دچار حریق شد.
به گفته وی خوشبختانه با اطلاع به موقع و رسیدن سریع آتش نشانان از حریق تمامی مواد سوختی جلوگیری به عمل آمد.
وی اضافه کرد: در صورت به موقع نرسیدن ماموران آتش نشانی، انفجار بزرگی در اثر حریق مواد سوختی به وقوع می پیوست که خوشبختانه در اسرع وقت و با تلاش یک ساعت و 20دقیقه ای ماموران از بروز این حادثه جلوگیری شد.
وی اظهار داشت: علت این آتش سوزی نامعلوم اعلام شده اما احتمال اینکه عابری سیگار خود را در میان علف های هرز اطراف محوطه انداخته باشد وجود دارد.
میرطاووسی افزود: در این حادثه به بخش اداری شبکه بهداشت و درمان بروجرد آسیبی نرسیده است.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :