فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٤
"مجيد بختياري" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود: با افزايش برنامه‌هاي آموزشي اين نهضت، امسال براي نخستين بار در مناطق سلسله اشترينان، دورود و ازنا جشن باسوادي برگزار خواهد شد.

وي اظهارداشت: براي اجراي اين طرح در مناطق ياد شده ‪ ۲۵۰‬ميليون ريال اعتبار پيش بيني شده و با توجه ويژه مسوولان استان در ماههاي آينده اين طرح اجرا مي‌شود.

بختياري ، ريشه‌كني بيسوادي دراين مناطق را از جمله اهداف طرح عنوان كرد و گفت: با برگزاري جشن باسوادي در مناطق پيش گفته، ازابتداي سال ‪ ۸۶‬اجراي جشن باسوادي براي تك رقمي كردن نرخ بي‌سوادي درنقاط مختلف استان در دستور كار قرار خواهد گرفت.

مدير نهضت سوادآموزي لرستان افزود: در زمان حاضر لرستان يكي از‪ ۱۱‬استان محروم كشور از در زمينه سواد است كه در جهت رفع اين مهم نياز به اعتبارات ويژه است.

وي بااشاره به اينكه ‪ ۲۵۳‬هزار نفر از جمعيت يك ميليون و ‪ ۷۵۰‬هزار نفري لرستان بيسواد مطلق هستند تصريح كرد: ‪ ۴۲‬هزار نفر از اين افراد نوجوان و جوان هستند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :