فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/٧/٢٧

فرمانده کل سپاه خبر داد عبدالمالک ریگی و گروه‌اش ارتباط مستقیم با سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و با سازمان اطلاعاتی دولت پاکستان دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار سرلشگر محمدعلی جعفری صبح امروز در حاشیه مراسم معارفه ریاست سازمان بسیج مستضعفین در جمع خبرنگاران گفت: همین امروز مدرکی از طرف یکی از دستگاه‌های امنیتی کشور ارائه شد که گروه خبیث عبدالمالک ریگی و این شخص ارتباط مستقیم با سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و متاسفانه با سازمان اطلاعاتی دولت پاکستان دارد. نامبرده تحت پوشش و حمایت آنها بوده و برنامه‌هایی که اجرا می‌کند بدون تردید با دستور و برنامه‌ریزی آنهاست.

وی با تاکید بر اینکه مدرک این ادعا موجود است خبر داد: هیاتی از طرف جمهوری اسلامی به پاکستان سفر می‌کند که این مدارک را به آنها نشان داده و به دولت پاکستان بگوید که نظام جمهوری اسلامی ایران می‌داند که این فرد خبیث تحت حمایت و پشتیبانی آنها است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :