فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۸/٥

گروگانگیری 11عضو سپاه توسط ماموران پاکستانی

دادور رامان، یکی از ماموران پلیس پاکستان، گفت که این ۱۱ نفر در منطقه مشخل در نزدیکی مرز مشترک دو کشور ایران و پاکستان در بازداشت به سر می‌برند. وی افزود ماموران پاکستانی مشغول بازجویی از این افراد هستند و دو خودروی اعضای سپاه نیز توقیف شده است.

در حالی که گروهک ترورریستی ریگی تحت حمایت و تامین امنیت از سوی ارتش پاکستان آزادنه به جنایت مشغول است، یازده تن از نیروهای سپاه پاسداران امروز وهمزمان با بازگشت محمدنجار وزیر کشور از پاکستان به ایران در نوار مرزی ربوده شده وبه داخل پاکستان برده شده اند.

به گزارش سرویس بین الملل آینده،در حالی که نجار گفته بود پاکستانی ها برای دستگیری و تحویل گروهک ریگی قول همکاری دادند پلیس این کشور امروز ۱۱ تن از اعضای سپاه پاسداران را پس از آنچه ورود غیرمجاز آنها به خاک این کشور خوانده، ربوده است.

سردار شهید شوشتری که در عملیاتی با حمایت پاکستان ترور شد، در بازدید از نیروهای سپاه در مرز

به گزارش آسوشیتدپرس، دادور رامان، یکی از ماموران پلیس پاکستان، گفت که این ۱۱ نفر در منطقه مشخل در نزدیکی مرز مشترک دو کشور ایران و پاکستان در بازداشت به سر می‌برند. وی افزود ماموران پاکستانی مشغول بازجویی از این افراد هستند و دو خودروی اعضای سپاه نیز توقیف شده است. 
 
یکی از مسئولان مرزی پاکستان گفته است افراد بازداشت شده گفته‌اند در تعقیب اعضای جندالله در نزدیکی مرز بوده‌اند و تصادفا وارد خاک پاکستان شده‌اند.

گروه جندالله مسئولیت سوء قصد انتحاری اخیر در سیستان و بلوچستان ایران را بر عهده گرفته است. در این انفجار ۴۱ نفر از جمله چند تن از فرماندهان سپاه پاسداران کشته شدند. ایران می‌گوید گروه جندالله در داخل پاکستان مستقر است، اما پاکستان این ادعا را رد می‌کند.

این در حالی است که مصطفی نجار دیروز از پاکستان برگشت و امروز با بیان اینکه جلسات متعددی را با مقامات پاکستان داشتیم، گفت: «قرار شد در اسرع وقت هر اقدامی را که برای برخورد با تروریست‌ها، دستگیری و تحویل‌شان به جمهوری اسلامی لازم است، انجام دهند.»

وزیر‌کشور با بیان اینکه قرار شد ایران و پاکستان پروتکل امنیتی امضا کنند تا دیگر این‌گونه اقدامات تروریستی انجام نشود، تصریح کرد : «مرزهای پاکستان برای ما امن شود، همان‌طوری که مرزهای ایران برای آنان امن است.»

وی در پاسخ به این سوال که وزرای دو‌کشور پاکستان و افغانستان اعلام کرده‌اند که ریگی در این دو کشور حضور ندارد، گفت: «این‌گونه نیست و در پاکستان صحبت‌های مفصلی شد و شواهد و مستنداتی که ارائه شد، مسائل را کاملا روشن کرد.»

محمد نجار افزود: «اطلاعات دقیقی داریم که در حال دنبال کردن آن هستیم و بزودی امیدواریم که ریشه آنها خشکانده شود.» 

مشخص نیست با توجه به نشست های وزیر کشور با مقامات ارشد پاکستان، اقدام امروز ارتش چگونه انجام شده است!

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :