فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۸/۱٠
نصب غیراستاندارد یک دستگاه سیلندر گاز بر روی خودرو در لرستان حادثه آفرید
معاون پیشگیری نیروی انتظامی شهرستان دورود گفت: بر اثر انفجار سیلندر گاز یک دستگاه خودرو پیکان در شهرستان دورود که به صورت غیراستاندارد نصب و گازسوز شده، موجب سوختگی و مصدومیت چند نفر شد.
سرهنگ "حسین ماهرو" روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:راننده این خودور بدون درنظر گرفتن معیارهای استاندارد به صورت خودسرانه اقدام به پر کردن سیلندر گاز نصب شده روی وسیله نقلیه کرده که سیلندر گاز به دلیل غیراستاندارد بودن نحوه نصب منفجر شده است.
وی اظهار داشت: صدای ناشی از انفجار سامانه گاز "ال پی جی" که به صورت دستی و غیراستاندارد نصب شده، موجب وحشت برخی شهروندان دورودی شد.
به گفته وی، درهمین ارتباط یک شهروند و راننده خودروی مذکور دچار سوختگی شدند.
وی با اشاره به اینکه براثر این انفجار تعداد هشت دانش آموز که در نزدیکی محل حادثه بودند، دچار موج گرفتگی و وحشت ناشی از صدای آن شدند، گفت: این تعداد دانش آموز بلافاصله به مراکز درمانی در شهرستان دورود منتقل شدند.
وی افزود: شدت این انفجار به حدی بود که درب پارکینگ منزل این فرد حدود 10 متر پرتاب شد و شیشه تعدادی از منازل اطراف و دو مدرسه نزدیکی محل حادثه نیز شکسته است.
سرهنگ ماهرو افزود: شیشه های واحدهای مسکونی تا شعاع یکصد متری این انفجار دچار ترکیدگی و شکستگی شده است.
وی اضافه کرد: پیش از رسیدن نیروهای آتش نشانی، نیروی انتظامی حاضر در محل حادثه با استفاده از کپسول اطفای حریق ، آتش سوزی ناشی از انفجار را مهار کردند.
رییس آتش نشانی شهرستان دورود نیز گفت: متاسفانه به علت این انفجار یک نفر از شهروندان و راننده خودرو دچار سوختگی شدند.
"شمس الدین خورشیدوند" افزود: در محل حادثه، به جز دستگاه ال پی جی متصل به خودرو، شش دستگاه سیلندر گاز دیگر نیز وجود داشت
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :