فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۸/۱۱
مسوول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: با تلاش تیم واکنش سریع این جمعیت، 63 مسافر و زایر در راه مانده بخش بشارت الیگودرز نجات یافتند.

 تعدادی از زایران امامزاده محمدبن حسن (ع) که به قصد زیارت وارد منطقه سخت گذر بخش بشارت از توابع شهرستان الیگودرز شده بودند، براثر بارش شدید باران و ریزش کوه در راه ماندند.
وی اظهار داشت: تیم واکنش سریع امداد و نجات شهرستان الیگودرز با تمامی تجهیزات امدادی به یاری این افراد شتافت و مامورین این تیم موفق شدند پس از انجام عملیات امداد و نجات، تمامی این افراد را به سلامت از مسیر خارج کنند.
وی یادآور شد: همچنین تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان پس از اعزام به این منطقه، مسافران یک دستگاه مینی بوس حامل زایران استان اصفهان را نیز نجات داد.
احمدوند افزود: متاسفانه اغلب مسافران این مینی بوس دارای معلولیت جسمی و فلج مادرزادی بودند.
وی اضافه کرد: همچنین تیم واکنش سریع امداد و نجات، اقلام امدادی و خوراکی میان مسافران در راه مانده توزیع کرد.
مسوول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: تعدادی از مسافران در راه مانده توسط آمبولانس های این جمعیت به شهرستان الیگودرز انتقال و اسکان داده شدند.
امامزاده محمدبن حسن (ع) در فاصله 140 کیلومتری شهرستان الیگودرز استان لرستان در مرز استان خوزستان قرار دارد

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :