فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٤

به گزارش  خبرگزاری «نووستی»/"حسنی مبارک" رییس جمهور مصر اعلام کرد که مصر به خاطر لبنان با اسراییل وارد جنگ نخواهد شد چرا که زمان دسیسه های سیاست خارجی گذشته است.

روزنامه مصری "الجمهوریه" سخنان مبارک را چنین نقل می کند: "کسانی که مصر را در جنگ با اسراییل به خاطر لبنان و یا "حزب الله" دعوت می کنند درک نمی کنند که زمان دسیسه های سیاست خارجی بسر آمده است".

به گفته وی چنین سناریویی امکان پذیر نیست چرا که "37 میلیون مصری امروز نیاز به زندگی عادی، کار و مسکن دارند. و آنهایی که خواستار جنگ مصر با اسراییل هستند می خواهند که ما همه چیز را در یک لحظه از دست بدهیم. من حق ندارم که بودجه مردم مصر را در جنگ غریبه مصرف کنم".

وی همچنین تاکید کرد که قصد دارد بر موضع "ارتش مصر فقط از مصر دفاع خواهد کرد" قاطعانه ایستادگی کند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :