فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٧

به گزارش خبرگزاري فارس: در حال حاضر در لرستان 150 هزار سالمند وجود دارد كه تنها يك درصد از آنان در مراكز سالمندان نگهداري مي‌شوند.

علي روشنائي  مدیرکل بهزیستی استان لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس افزود: 54 درصد جمعيت سالمندان لرستان را مردان و 46 درصد را زنان تشكيل مي‌دهند.
وي با اشاره به اينكه 50 نفر از سالمندان در مجتمع خيريه شكر الله صديق به صورت شبانه روزي نگهداري مي‌شوند افزود: علاوه بر اين مركز جامع امام رضا (ع) با ظرفيت 110 نفر كار سرويس دهي به سالمندان را انجام مي‌دهد.
مديركل سازمان بهزيستي لرستان اظهار داشت: براي اين تعداد افراد، وسائل كمك توان‌بخشي از جمله ويلچر، عينك، سمعك، وسائل پزشكي و داروئي تدارك ديده شده و در حال حاضر از اين وسائل در اين مراكز استفاده مي‌شود.
علي روشناوي در پايان گفت: اين مراكز يك درصد از جمعيت سالمندان استان را در خود جاي داده‌اند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :