فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٧

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین:در هفدهمین روز از حملات نظامیان صهیونیست به جنوب لبنان 5 نفر شهید و نه تن دیگر زخمی شدند.

روستای دیر عامص واقع در نزدیکی صور، الخیام، مرجعیون، عیترون و شهرک بنت جبیل و دیگر مناطق جنوب لبنان امروز آماج حملات هوایی اشغالگران قرار داشت. حملات سهمگین اشغالگران به جنوب لبنان به دنبال دستور صادر شده از سوی هیأت وزیران "اسرائیل" مبنی بر تشدید حملات هوایی به این منطقه صورت گرفته است.

از سوی دیگر، سازمان حقوقی "هیومن رایست ووتچ"، تل آویو را به استفاده از سلاح های ممنوعه متهم کرد. به گفته یکی از مقامات این سازمان، ما یقین کامل داریم که "اسرائیل" در جنگ خود علیه لبنان از بمب های خوشه ای استفاده می کند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :