فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٧
 

به خبرگزاري آشتی به نقل از انتخاب : حادثه روز یکشنبه «حي‌الجهاد» در جنوب غربي بغداد به زعم برخي صاحب‌نظران به عنوان سرآغاز جنگ داخلي و فتنه مذهبي در عراق محسوب مي‌شود.

بسیاری از ایرانیان این حادثه را به دلیل شباهت های بسیار زیاد با فاجعه تاسوکی که 25 اسفند ماه 84 در جاده زاهدان - زابل اتفاق افتاد، «تاسوکی عراق» می خوانند.

عاملان وقوع اين حادثه كه هنوز شناسايي نشده‌اند براساس اعلام رسمي، بيش از ‪ ۴۰‬شهروند را بر اساس هويت مذهبي به قتل رساندند، در حالي كه منابع غير رسمي تلفات را بيش از ‪ ۵۰‬و برخي ‪ ۶۰‬تن عنوان كردند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :