فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱٠/٢۱
"مال کنون" عنوان انیمیشن ده دقیقه ای جدیدی است که به سفارش صبا و کارگردانی سعید پنجی تولید گردیده است.در این فیلم کوتاه نگاه تازه ای به کوچ شده که ...
"مال کنون" عنوان انیمیشن ده دقیقه ای جدیدی است که به سفارش صبا و کارگردانی سعید پنجی تولید گردیده است.
به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنا نیوز) به نقل از روابط عمومی مرکز صبا، "مال کنون" که به معنی کوچ است با تلفیق تکنیک دو و سه بعدی کامپیوتری، قصه ای جهانی به شکلی بومی روایت شده است.
به گفته کارگردان، موسیقی این انیمیشن از ملودی های معروف لری است که مجدداً ساخته و هماهنگ با موضوع انیمیشن نواخته شده است. آهنگساز این انیمیشن محمدرضا پیرجانی و خواننده حامد معصوم می باشد.
در این فیلم کوتاه نگاه تازه ای به کوچ شده که درک موضوع را برای مخاطبان کودک و نوجوان آسانتر خواهد کرد.
عوامل اصلی تولید عبارت از طراح: حمیدرضا گودرزی، متحرک سازی: حدیث عرفان، حدیث لطیفی، مریم حجتی و مریم گودرزی، تبدیلات دیجیتال: بهزاد پورابراهیم و نویسنده: سعید پنجی هستند.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :