فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/۸

به گزارش  مرکز اطلاع رسانی فلسطین:در تازه ترین جنایات رژیم اشغالگر قدس علیه ملت لبنان در روستای قانا واقع در جنوب لبنان، صبح امروز یکشنبه (30/7/2006) نزدیک به 58 تن از جمله 21 کودک شهید شدند.

منابع امنیتی لبنان خبر دادند که جنگنده های صهیونیستی چند فروند موشک به یک ساختمان سه طبقه که صدها لبنانی در آن پناه گرفته بودند شلیک کردند و طی آن 58 نفر شهید و بیش از 70 نفر دیگر نیز زخمی شدند. این منابع اعلام کردند که هنوز اجساد بسیاری از شهدا زیر آوار قرار دارند.

گفتنی است که جنگ افروزان صهیونیست در سال 1996م. نیز به این منطقه حمله کرده بودند و طی آن 106 غیر نظامی لبنانی شهید شدند.     

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :