فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/۸

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین:دلاورمردان حزب الله اعلام کردند که در درگیری با نیروهای ارتش اشغالگر قدس در منطقه "الطیبه"، هشت نظامی صهیونیست را به هلاکت رساندند.

در بیانیه حزب الله آمده است که سربازان دولت اشغالگر در منزلی مسکونی در این منطقه پنهان شده بودند و مبارزان مقاومت اسلامی لبنان، پس از پی بردن به این مسئله، منزل مذکور را هدف قرار داده و آن را بر سر صهیونیست ها تخریب کردند.

از جنوب لبنان همچنین خبر می رسد که از بامداد امروز درگیری شدیدی میان دلاورمردان حزب الله و نیروهای کوماندو رژیم صهیونیستی در منطقه "الطیبه" آغاز شده است.

منابع خبری نیز گزارش دادند که مردان مقاومت اسلامی لبنان، سایه به سایه در تعقیب سربازان دولت اشغالگر قدس هستند. این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی نیز تلاش می کنند تا با انجام عملیاتی هلی برد نیروهای خود را نجات دهد، ولی تا کنون موفق به این اقدام نشده اند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :