فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/۱٤
سالن ورزشی سه هزار نفری خرم آباد به بهره برداری رسید
سالن ورزشی سه هزار نفری خرم آباد همزمان با دومین روز از ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در زمینی به وسعت شش هزار و 300 مترمربع به بهره برداری رسید.
فرماندار خرم آباد روز دوشنبه در آیین بهره برداری از این مجموعه ورزشی به خبرنگار ایرنا گفت: این مجموعه ورزشی شامل سالن فوتبال، دیواره صخره نوردی، سرویس بهداشتی، و قسمتهای اداری است.
"حسن شریعت نژاد" افزود: سالن ورزشی این مجموعه در زمینی به مساحت دو هزار و 400 مترمربع به بهره برداری رسیده است.
وی تصریح کرد: ساخت این مجموعه از طرح های وزارت مسکن و شهرسازی در لرستان بوده که از سال 74 آغاز شده که به دلیل کمبود اعتبارات عمرانی، ساخت و بهره برداری از این طرح، طولانی شده است.
وی افزود: برای ساخت این سالن ورزشی اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال هزینه شده است
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :