فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/۱٠

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین:"حمد بن جاسم آل ثانی" وزیر امور خارجه قطر موافقت کشورهای عربی با حمله "اسراییل" به لبنان را محکوم کرد. وی در مصاحبه دیروز (دوشنبه) خود با شبکه ماهواره ای "الجزیره" گفت که بی توجهی و اهمال کشورهای عربی مسئله تازه ای نیست، اما موافقت آنها با تجاوز "اسراییل" به لبنان واقعا شرم آور است.

وی ضمن اشاره به وجود یک نوع موافقت در رابطه با حمله "اسراییل" به حزب الله و از بین بردن آن گفت که موضع کشورش در حمایت از ملت لبنان نشانگر موضع ملت قطر نیز است. آل ثانی ضمن اشاره به وجود دفتر نمایندگی تجاری رژیم صهیونیستی در دوحه ـ پایتخت قطر ـ شایعات مربوط به انتقال بمب های هوشمند آمریکا از خاک قطر به تل آویو را تکذیب کرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :